Welcome to the department of foreign languages
Yabancı Diller Bölümü

Önsöz

04/02/2016 12:54:26 - 30/10/2019 12:54:26 - 45446 Okunma

Sevgili Öğrenciler,           

Kırklareli Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü’ne Hoşgeldiniz!

Günümüzde İngilizce’nin hem eğitim ve kariyer hem de iş dünasındaki önemi hepimizce bilinmektedir. Kırklareli Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü’nün amacı, siz değerli öğrencilerimizi, dolu dolu geçeceğini ümit ettiğimiz üniversite eğitiminiz ve meslek yaşamınız boyunca ihtiyaç duyacağınız temel yabancı dil bilgisiyle donatarak öğrendiğiniz/öğreneceğiniz yabancı dil(ler)i etkili kullanmanıza rehberlik etmektir. Bu yorucu yolda en çok ihtiyaç duyacağınız etken kararlılığınız ve başarma arzunuzdur.

Üniversitemize yeni kayıt yaptıran ve henüz yeterli düzeyde İngilizce bilmeyen öğrencilerimiz göz önüne alınarak, web sitemiz hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmıştır. Fakat, akademik yıl boyunca, acil durumlar dışında, tüm öğretim elemanları ile iletişiminiz İngilizce olacaktır.

Yarınlarınıza hazırlanacağınız üniversite eğitiminizde sizleri yorucu ancak keyifli ve sürprizlerle dolu bir maraton beklemektedir. Nu maratonda herhangi bir konuya ilişkin soru ya da sorununuz olması halinde sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabileceğiniz gibi soru, sorun, öneri ya da şikayetlerinizi idari veya akademik personelimiz aracılığıyla da bizlere ulaştırabilirsiniz.

Hepinize başarılı bir akademik yıl diliyorum.

Öğr. Gör. Dr. Fulya KİNCAL

Yabancı Diller Bölüm Başkanı

önsöz

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.